www.cvonline.hu
VT Plastic Gyártó Kft.
Pénzügyi Ügyintéző

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon
nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari
szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába
foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.
Ha szeretne egy stabil, fejlődő cég csapatába tartozni küldje el pályázatát!

Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is.

pénzügyi ügyintéző

Feladatok:

  • Szállítói számlák rögzítése,
  • Banki programok kezelése, forgalom könyvelése,
  • Szállítói és vevői folyószámla egyeztetések,
  • Havi és év végi zárásban közreműködés,
  • Riportok, kimutatások készítése,
  • ÁFÁ-hoz kapcsolódó adatok összegyűjtése, validálása és feldolgozása,
  • Visszaigényelhető és nem-visszaigényelhető ÁFA tételek elkülönítése,
  • Adófizetési kötelezettségek időbeni betartása,
  • ÁFA visszaigénylési folyamatok menedzselése,
  • KSH jelentések készítése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Egyéb pénzügyi adminisztráció (visszatérítések, céges autók, statisztikai jelentések).

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 2-3 év hasonló területen/ pozícióban szerzett tapasztalat,
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Internet, PowerPoint, MS Outlook, PDF),
  • kommunikációs és problémamegoldó képesség, magabiztos fellépés,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • megbízható, felelősségteljes személyiség.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

A munkakör azonnali kezdéssel betölthető.

Pályázatát (munkakör  megjelölésével) az  alábbi címre várjuk.

VT Plastic Gyártó Kft. HR osztály

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Fejér
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő