www.cvonline.hu

Pénzügyi Ügyintéző

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

A StreamNet Kft. a hazai videokonferencia piac vezető cége és az audiovizuál-technikai piac meghatározó szereplője, 14 éves jelenléttel, jelentős nagyvállalati és államigazgatási ügyfélkörrel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

További információ: Link megjelenítése

Feladatok:

  • a társaság gazdasági, pénzügyi ügyeinek intézése, pénzkezelés
  • számlaügyintézés
  • kapcsolattartás, levelezés a bankkal, a könyvelővel, ügyvéddel
  • valamennyi, a társaság működésével kapcsolatos pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátása
  • pénzügyi kimutatások, nyilvántartások, dokumentumok készítése
  • banki utalások intézése
  • vállalatirányítási rendszerben rögzítési, ellenőrzési feladatok ellátása, vevőszámla készítés
  • házi pénztár kezelése
  • vevő kintlévőségek és szállítói kötelezettségek nyomon követése
  • különböző munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • egyéb irodai feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, pénzügyi, gazdasági szakirány
  • 2-4 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • haladó szintű felhasználói informatikai ismeretek (Word, Excel)
  • precíz munka, pontos adminisztráció
  • illedelmes kommunikáció, pontos levelezés
  • önálló, precíz, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, proaktív mentalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SERPA rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, kreatív munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődés
  • fiatalos csapat, jövőbemutató technikák

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Jelentkezési mód: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő