www.cvonline.hu

Pénzügyi Ügyintéző

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

Nemzetközi kommunikációs és nyomdaipari vállalat keres debreceni Shared Service Center-ébe

munkatársat 1 év határozott időtartamra debreceni munkavégzéssel

A Pénzügyi Ügyintéző támogatja a gazdasági osztály és a főkönyvelő napi munkáját, szigorúan meghatározott szabályok és folyamatok szerint. Elősegíti az írásbeli és szóbeli üzleti kommunikációt magyar és angol nyelven azért, hogy biztosítsa az érthetőséget mindkét nyelven

Főbb FELADATOK:

  • Megrendelések kezelése, végrehajtása és ellenőrzése
  • PO (Purchasing Order) készítési  és bevételezési folyamat koordinálása, fejlesztése
  • Beérkező számlák rögzítése, a számlákon feltüntetett PO-szám ellenőrzése, bevételezése, bevételezések ellenőrzése
  • Részvétel a havi pénzügyi riportok, előrejelzések és egyéb ad-hoc analízisek elkészítésében
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében
  • Adatok fordítása, rögzítése, továbbítása a pénzügyi adminisztráció támogatása érdekében
  • Egyéb munkakörrel összefüggő kérések és feladatok teljesítése
  • Kapcsolattartás a helyi operatív csoportokkal, a cégcsoport egyéb szakmai csoportjaival, RRD partnerekkel, beszállítókkal, berendezés gyártókkal

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Cél- és feladatorientáltság
  • Önállóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

ELŐNY:

  • Bér és TB ügyintézői végzettség (OKJ)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát. Jelentkezési határidő: 2014. február 13.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű