www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1098416

Államigazgatási területen működő partnerünk számára keresünk pénzügyi ügyintéző kollégát teljes állásba határozott munkaidőre.

Feladatok:

  • Számlázással kapcsolatos teendők ellátása.
  • Banki terminálokhoz kapcsolódó pénzügyi adminisztráció.
  • Szállítói és vevői számlák kezelése.
  • A szállítókkal kapcsolatos külső és belső levelezések, adatszolgáltatások ellátása.
  • Beérkező számlák iktatása, rögzítése az SAP rendszerben.

Elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi végzettség.
  • Pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete.

Munkarend

Hétfőtől - csütörtökig: 8:10-17:00

Péntek: 8:10-14:30

Munkavégzés helye

Jelentkezni lehet a honlapon kitöltött Link megjelenítése után a jelentkezem gombra kattintva, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.