www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 212 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres az alábbi munkakörre

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • bejövő számlák kezelése, ellenőrzése, iktatása könyvelési rendszerbe
  • igazolásra kiadott számlák nyomonkövetése
  • társosztályokkal történő egyeztetés, információnyújtás
  • szállító folyószámlák folyamatos követése
  • banki utalások előkészítése
  • bankkivonatok naprakész feldolgozása
  • partnertörzs folyamatos karbantartása
  • havi és negyedéves zárásokban közreműködés
  • adatszolgáltatások teljesítéséhez riportok készítése
  • egyéb pénzügyi és adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség
  • minimum 1 éves pénzügyi-számviteli gyakorlat
  • a munkakörhöz kapcsolódó alapvető számviteli és adózási jogszabályok ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • monotónia tűrés

Előny:

  • integrált pénzügyi, számviteli rendszerek ismerete (TOPSOFT)
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • önálló munkavégzés
  • kihívással teli munkakör
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével. Kérjük a tárgyba beírni a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő