www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 113 napja lejárt

Nemzetközi és belföldi szállítmányozó cég keres záhonyi irodájába

pénzügyi ügyintézőt

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarozás okmányainak kezelése
  • Fuvarokmányok alapján számlázás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távon stabil munkahely,
  • Intenzív betanítás és továbbképzés,
  • Önálló munkavégzés kihívásokkal és sikerélményekkel,

Elvárások:

  • Min. középiskolai végzettség
  • Teherbíró csapatjátékos kiváló kommunikációs képességgel és szolgáltatásközpontú szemlélettel,
  • Számítógép magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi végzettség
  • Számlázásban szerzett gyakorlat
  • Közúti fuvarozásban szerzett gyakorlat

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő