www.cvonline.hu

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

  • A hirdetés 126 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

munkatársat keres miskolci központjába

Feladatok:

  • a Társaság adókötelezettségeinek teljesítése keretében havi, negyedéves és éves bevallások (ÁFA, járulékok, hozzájárulások, díjak, helyi adók), bejelentések, nyilatkozatok elkészítése, benyújtása, utalások előkészítése, önellenőrzés benyújtása
  • kapcsolódó analitikus nyilvántartások vezetése, bevalláshoz szükséges adatok, információk gyűjtése, rendszerezése
  • adófolyószámlák és kapcsolódó főkönyvi számlák ellenőrzése, egyeztetése
  • adóhatósági ellenőrzésnél közreműködés, adóhatósági képviselet, kapcsolattartás
  • adók kalkulációja, tervezési, beszámoló készítési feladatokhoz adatszolgáltatás
  • adójogi változások folyamatos nyomon követése, folyamatokba történő átültetése, szerződések, szabályzatok adózási szempontú felülvizsgálata,
  • kimenő (vevői) számlák elkészítése, számlázási alapbizonylatok felülvizsgálata, bizonylati rend betartása, reklamációk kivizsgálása, ügyintézése, vevők tájékoztatása
  • vevői kintlévőségek kezelése (felszólítás, jogi eljárás, stb.)
  • pénztár ellenőrzés
  • fentiekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok, levelezések, stb. bonyolítása

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 5 éves adózási területen szerzett szakmai tapasztalat (főleg ÁFA területén), átfogó adózási ismeretek, a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés és felelősségvállalás
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek
  • magabiztos fellépés, terhelhetőség

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a lenti e-mail címre kérjük leadni 2016. szeptember 14-ig.

Helyek Miskolc
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő