www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 388 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt. Pénzügyi és Számviteli Osztálya

pénzügyi ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ÿ Szállítói számlák nyilvántartása, iktatása
  • Ÿ Szállítói számlák utalásának előkészítése
  • Ÿ Bankszámla egyenlegek figyelése
  • Ÿ Az ügyviteli tevékenység bizonylatainak számítógépes feldolgozása

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Ÿ Középfokú közgazdasági végzettség
  • Ÿ Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet)
  • Ÿ Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség

Előny:

  • Ÿ Szakmai tapasztalat
  • Ÿ Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Ÿ Kiváló munkakörnyezet
  • Ÿ Jó csapat
  • Ÿ Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület

Kezdés:

  • 2016. október 01.

A jelentkezés módja:

  • Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi e-mail címre várjuk.
  • Jelentkezési határidő 2016. augusztus 31.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő