www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 283 napja lejárt

Érdeklődsz a pénzügyi terület iránt? Felelősségteljes pozícióra vágysz? Szívesen dolgoznál innovatív környezetben egy dinamikusan

fejlődő, jól megközelíthető budaörsi munkahelyen?

„Pénzügyi ügyintéző"

pozícióba akár azonnali munkakezdéssel!

Feladat:

  • számlák nyilvántartása
  • könyvelési feladatok ellátása
  • pénztár kezelése
  • riportok, kimutatások készítése
  • egyéb, a területhez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Amit kérünk:

  • középfokú pénzügyi / számviteli végzettség
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rendszerezettség, precíz, megbízható, önálló munkavégzés

Előnyként kezeljük:

  • az angol nyelvtudást
  • kontrolling, könyvelés területen szerzett tapasztalatot

Amire biztosan számíthatsz nálunk:

  • béren kívüli juttatásokat biztosítunk
  • maximális támogatást kapsz a betanulási folyamatban és a folyamatos napi munkához
  • fiatal, dinamikus csapatunk van, ahol mindig jó a hangulat
  • kiváló munkakörnyezetet biztosítunk
  • a folyamatos szakmai fejlődés, tanulási lehetőség is adott nálunk

Várjuk önéletrajzodat, ha kedvet kaptál! Jelentkezésedet az alábbi email címre küldd el nekünk. Ha nem volt még munkahelyed, nem probléma! Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk. A jelentkezést követően egy személyes találkozóra hívunk, ahol bővebb információt kaphatsz rólunk és megismerhetsz minket.

Munkavégzés helye:
Budaörs

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő