www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 343 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Gazdaságii osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Beérkező szállítói számlák iktatása, kezelése, könyvelése
  • Utalások előkészítése
  • Hónapvégi zárási feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú végzettség (gazdasági, pénzügyi – számviteli)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office-Word, Excel, Outlook)

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő