www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 456 napja lejárt

Jelentős forgalommal és országos viszonteladói hálózattal rendelkező cég, pénzügyi ügyintézésre munkatársat keres.

Feladatok

  • Számlák tartalmi ellenőrzése, jóváhagyása
  • Időszakos pénzügyi elszámolások, banki utalások, kompenzálások
  • Kintlévőségek kezelése
  • Hálózati áruhitel ügyintézés támogatása, elszámolások kezelése
  • Ügyviteli rendszer használata
  • Könyvelés előkészítése, könyvelőirodával való együttműködés
  • Ügyviteli, könyvelési dokumentációk kezelése, archiválása
  • Vezetői döntések előkészítése
  • Éves terv összeállítása, költségoptimalizálás, kockázatelemzés
  • Pénzügyi, statisztikai kimutatások, elemzések készítése
  • Partnerekkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • Áruhiteleket biztosító intézetekkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi szakképesítés
  • Magabiztos számítógép használat
  • Microsoft Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Vevő centrikus gondolkodás
  • Lelkesedés, aktivitás, tanulékonyság

Előny

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Könyvelési végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiváló munkakörülmények
  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkalehetőség

  • PDF formátumú fényképes önéletrajz megküldésével.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő