www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Nemzetközi háttérrel rendelkező cégeknek és magánszemélyeknek csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk munkatársakat

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi szintű pénzügyi folyamatok elvégzése (utalások, kifizetések)
  • Számlák nyilvántartása
  • Időszaki és eseti riportok készítése
  • Könyvelőkkel operatív kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Magabiztos MS Office ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Közép vagy emelt szintű gazdasági (számviteli, pénzügyi) végzettség
  • Pénzügyi vagy könyvelői min. 1 éves munkatapasztalat gazdasági területen, (lehetőleg KKV-nál)
  • Motivált és pozitív hozzáállás
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Előny

  • angol vagy német magabiztos nyelvtudás szóban és írásban

Munkavégzés helye:

Budapest 11. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével várjuk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola