www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.06.25.
Hirdetés azonosító: 1048764

Szeretnél bepillantást nyerni egy innovatív, modern környezeti technológiákkal foglalkozó vállalat életébe?
Érdeklődsz a pénzügy iránt és szeretnéd tudásodat folyamatosan fejleszteni, elmélyíteni?
Proaktív és önálló vagy a munkádban, szeretsz emberekkel kommunikálni és következő pozíciódat egy családias, támogató környezetben képzeled el?
Ha igen a válaszod a fenti kérdésekre, akkor ez a te pozíciód!

Feladatok:

• A beérkező szállítói számlák rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
• Kimutatások készítése
• Banki utalások intézése
• Házipénztár kezelése
• Belső nyilvántartási listák elkészítése
• Határidők nyilvántartása
• Más pénzügyi és irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

• Kereskedelmi (kis)vállalati pénzügy területén szerzett tapasztalat előny, de nem követelmény
• Munkakörhöz kapcsolódó törvények ismerete
• Haladó szintű informatikai ismeretek
• Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
• Megbízhatóság, döntésképesség, koordinálás és önállóság szükséges a feladatok ellátásához
• Gyors betanulás
• Proaktív (előrelátóan cselekvő; felelősségteljes, önmagáért felelősséget vállaló) mentalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség
• Aktív angol nyelvtudás, írásban
• Integrált pénzügyi rendszer ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes bérezés és juttatások
• Fiatalos, lendületes csapat
• Szakmai fejlődés folyamatos támogatása
• Hosszú távú, biztos, stabil háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján