www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Jelentős forgalommal és országos viszonteladói hálózattal rendelkező cég, pénzügyi ügyintézésre munkatársat keres.

Feladatok

  • számlák tartalmi ellenőrzése, jóváhagyása
  • időszakos pénzügyi elszámolások, banki utalások, kompenzálások
  • kintlévőségek kezelése
  • hálózati áruhitel ügyintézés támogatása, elszámolások kezelése
  • ügyviteli rendszer használata
  • könyvelés előkészítése, könyvelőirodával való együttműködés
  • ügyviteli, könyvelési dokumentációk kezelése, archiválása
  • vezetői döntések előkészítése
  • éves terv összeállítása, költségoptimalizálás, kockázatelemzés
  • pénzügyi, statisztikai kimutatások, elemzések készítése
  • partnerekkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • áruhiteleket biztosító intézetekkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Középfokú pénzügyi szakképesítés
  • Magabiztos számítógép használat
  • Microsoft Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Vevő centrikus gondolkodás
  • Lelkesedés, aktivitás, tanulékonyság

Előny

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Könyvelési végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiváló munkakörülmények
  • stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munkalehetőség

  • PDF formátumú fényképes önéletrajz megküldésével.
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő