www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 490 napja lejárt

A Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpont
(1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 29-33.)
Gazdasági Szervezete keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐT
(2 fő)

középiskolai végzettséggel, felhasználói szintű számítógépes ismerettel;

  • a kimenő és bejövő számlák kezelése, adatszolgáltatások összeállítása, kincstári egyeztetés,
  • kutatási témákban elnyert pályázatok pénzügyi elszámolása

feladatok ellátására.

Előnyt jelent az államháztartás területén szerzett szakmai tapasztalat, mérlegképes könyvelői végzettség.

Jelentkezni önéletrajzzal levélben vagy elektronikus úton az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő