www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Feladatok:

  • A cég saját ügyfélkörében tartozó személyek tájékoztatása
  • Szerződések előkészítése, szerződéskötés lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel, partnereinkkel
  • Naprakész nyilvántartás vezetése

Elvárásaink:

  • 3 év pénzügyi területen szerzett releváns tapasztalatod
  • profizmus, megbízhatóság
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban
  • ügyfélcentrikus munkavégzés

 Amit kínálunk:

  • folyamatos képzés pozíciódban
  • saját fejlesztésű informatikai eszközök használata mely meggyorsítja munkádat
  • segítőkész csapat tagja lehetsz

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent pénzügyi területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Ha te is szeretnél csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, motivációs leveledet és referenciáidat az alábbi  e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség