www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Soproni szállodába keresünk önállóan dolgozni tudó, precíz, munkájára igényes kollégát részmunkaidős

pénzügyi ügyintézői

pozícióra azonnali kezdéssel.

 Feladatköre:

  • A szálloda forint és valuta házipénztárának kezelése, a pénzforgalom bizonylatainak vezetése, a hatályos Pénzkezelési szabályzat és kapcsolódó utasítások előírásainak betartása mellett.
  • Beérkezett szállítói számlák utalványoztatása, rögzítése, a központ részére történő továbbítása.
  • A szálloda vegyes vevő (bérleti díjak, stb.) számláinak kiállítása.
  • A szálloda havi IFA bevallásának elkészítése a szállodavezető által hitelesített szállodai adatszolgáltatás alapján.
  • A központ részére heti rendszerességgel a szállodavezető által ellenőrzött, rendezett pénztáranyag, vevő számlák, front-office-ból készített összesítő listák megküldése.

Elvárások:

  • szakmai szakirányú végzettség és ilyen területen szerzett tapasztalat,
  • megbízható számítógépes ismeret,
  • aktuális adó-ismeretek,
  • jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • megbízhatóság

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit nyújtunk: étkezési hozzájárulás, egészségpénztár, kedvezményes üdülési lehetőség

Jelentkezés az alábbi e-mail címen fényképes szakmai önéletrajzzal, a munkakör, és a bérigény megjelölésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator