www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 400 napja lejárt

Úttisztító berendezések gyártásával foglalkozó cég

Pénzügyi ügyintézőt

keres  Dévaványára.

Elvárások

  • Pénzügyi/számviteli ügyintézői végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • (Outlook, Excel, Word),
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, jó munkabírás

Feladatok:

  • Bejövő számlák iktatása könyvelő programban,
  • Számlák előkészítése könyvelésre,
  • Szállítólevelek rendszerezése,
  • Számlákhoz szállítólevelek párosítása,
  • Kimutatások készítése Excelben,
  • Egyéb feladatok ellátása a könyvelésen

Előny

  • Mérlegképes könyvelői végzettség/ vagy szakirányú főiskolai végzettség,
  • Bér/TB ügyintézői végzettség
  • Angol/német nyelvtudás írásban és szóban
  • Pénzügyi/számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszútávú munkalehetőség nemzetközi környzetben
  • Megállapodás szerinti bér
  • Alkalmazotti jogviszony.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő