www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 494 napja lejárt

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

                                      munkatársat keres,budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • beérkező számlák iktatása TÜSZ rendszerben, szkennelése, szervezeti egységenkénti nyilvántartása, ellenőrzése a hatályos jogszabályok, megkötött szerződések szerint, szállítói levelezések bonyolítása, kapcsolattartás karokkal, egyéb szervezeti egységekkel,
  • vevői és hallgatói számlák készítése TÜSZ rendszerből, egyeztetés, nyilvántartások ellenőrzése,
  • vevői követeléskezelés,
  • szállítói kötelezettségkezelés,
  • adott és kapott előlegek kezelése (nyilvántartás, egyeztetés,)
  • teljes körű banki ügyintézés (számlanyitás, számlamegszüntetés, fedezetigazolások, inkasszó felhatalmazások és azok nyilvántartása stb.),
  • bankkivonatok lefűzése, felszerelése,
  • szállítói számlák kifizetésének lebonyolítása (TÜSZ és Electra programokkal),
  • adófolyószámla-egyeztetés és önellenőrzések előkészítésében, nyilvántartásában való részvétel,
  • vevői és szállítói szerződések pénzügyi ellenőrzése, nyilvántartása,
  • munkavállalói kölcsönök nyilvántartása, ügyintézése,
  • kötbérek, késedelmi kamatok, kártérítések, bírságok, önellenőrzési pótlékok ellenőrzése, levelezésének bonyolítása, nyilvántartása,
  • kapcsolattartás, levelezés külföldi partnerekkel angol nyelven,
  • egyéb pénzügyi feladatok.

Elvárások:

  • szakirányú, legalább középfokú végzettség,
  • aktív, középszintű angolnyelv-tudás,
  • vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
  • analitikus gondolkodás, proaktív hozzáállás, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség, ügyfélközpontú gondolkodás.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőoktatásban, hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Jelentkezési határidő: 2016. március  18.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Oktatás / Képzés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol