www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző

  • A hirdetés 570 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár Zrt.

Pénzügyi és Számviteli Osztálya

pénzügyi ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:

  • Szállítói számlák nyilvántartása, vevő számlák készítése, banki kivonat feldolgozása, pénztárjelentés készítése, feldolgozása.
  • Az ügyviteli tevékenység bizonylatainak számítógépes feldolgozása, kintlévőség figyelés, behajtás.
  • Helyi adó, áfa bevallások készítése.
  • Havi feladás és egyeztetés a továbbszámlázott szolgáltatókról, a reprezentációs, üzleti ajándék és természetbeni hozzájárulásokról.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Középfokú közgazdasági végzettség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, internet),
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség, csapatmunkában való együttműködési készség.

Előny:

  • Szakmai tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.

A munkavégzés helye: Miskolc

Kezdés: 2016. június 01.

A jelentkezés módja:

Szakmai önéletrajzát elektronikusan az alábbi címre várjuk. Jelentkezési határidő 2016. április 30.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő