www.cvonline.hu

pénzügyi ügyintéző munkatárs

  • A hirdetés 505 napja lejárt

Informatikai cég keres pénzügyi ügyintézői munkakörbe főállású munkatársat.

A munkatárs feladat megrendelések fogadása, feldolgozása, előfizetések kezelése, hosszabbítása, adminisztrálása, szerződések előkészítése, számlázas, fizetések kezelése, bizonyos könyvelési, bizonylatolási feladatok.

A megrendelések és előfizetések az alábbi területetek foglalják magukba, a teljesség igénye nélkül:

domainregisztráció, web- és mailszolgáltatás, szerverhoszting szolgáltatás, szerverszámítógépek és hardverek értékesítés, bérbeadása.

Az ügyfelekkel a kommunikáció nagyrészt online és emailen történik, kisebb részben pedig telefonon.

A szolgáltatásokhoz és értékesítéshez első szintű support nyújtása is részben feladat, elsősorban ahhoz, hogy vehető igénybe új szolgáltatás, hogyan hosszabbíthatók már előfizetett szolgáltatások.

Szintén feladat a munkakörhöz tartozó területeken a releváns weblapjaink frissítése, felhasználók és ügyfelek részére (webes) tájékoztató anyagok készítése.

A munkatárs további feladata a cég vezetésének támogatása, illetve hasonló munkakörben dolgozó munkatársak munkájának segítése, szükség esetén akár helyettesítése.

Noha preferáljuk a már néhány év munkatapasztalattal, gyakorlattal rendelkező jelentkezőket, azonban pályakezdők is jelentkezhetnek,

sőt akár végzős egyetemisták, főiskolások is, akik idén fejezik be a tanulmányaikat, és az első állandó munkahelyüket keresik.

Elvárás

képesség nagyon precíz, pontos munkavégzésre,

felsőfokú végzettség,

alapszintűnél magasabb informatikai ismeretek,

a munkakörben leírtak terén szerzett gyakorlat, ismeret,

angol nyelvtudás

Értékelt kvalitások

Internetes, számítógépes, pénzügyi ismeretek,

szorgalom, elhivatottság, tenni akarás.

Pályakezdők esetén az iskolai, főiskolai, egyetemi évek során végzett diákmunkát, tapasztalat értékeljük.

Noha az írtuk munkatapasztalat nem szükséges, de a munkatapasztalat nagyon előnyös és értételjük is, melyet jó képességek, megszerzett tudás, jó elméleti felkészültség kompenzálhat pályakezdők esetén.

Amit nyújtunk

Napi 8 órás, egyműszakos munkaidő,

rugalmasság,

stabil, megbízható állás,

változatos és érdekes munka,

anyagi megbecsülés,

kellemes munkahely, többségében fiatalokból álló lelkes, igyekvő csapat,

segítőkész munkatársak, kellemes munkahelyi légkör,

jó munkakörülmények,

minden munkatársunk nemdohányzó

Helyek Székesfehérvár
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő