www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 937286
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.
Multinacionális autóipari beszállító Partnercégünk globális szolgáltató központjába keressük a következő munkatársat:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ FEJÉR MEGYE (KF15-67)

Feladatok:
  •     Külföldi vállalatok szállító számláinak könyvelése,
  •     Szállítói fizetések könyvelése,
  •     Utazási költségek könyvelése,
  •     Függő tételek rendezése,
  •     Számviteli számlák egyeztetése,
  •     Analitika zárása,
  •     Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal,
  •     Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Középfokú lengyel VAGY olasz VAGY spanyol nyelvtudás,
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office),
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség,
  • Pontosság, önállóság, jó kommunikációs készség
Oracle vagy MS Dynamics AX ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:
  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási és karrier lehetőség,
  • versenyképes juttatás.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkavégzés formája: Alkalmazotti jogviszony

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Fejér