www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző - Elemző könyvelő

  • A hirdetés 464 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként autóipari alkatrészek illetve mezőgazdasági és építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre, az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • Kimenő számlák könyvelése, árbevétel és vevői analitika összeállítása, naprakészen tartása, kintlévőség figyelése, behajtása
  • Tárgyi eszközök teljes körű adminisztrálása (pályázatokkal együtt)
  • A fenti feladatokhoz kapcsolódó belső és kanadai jelentések elkészítése
  • Várhatóság és tervezés alapfeladatainak elvégzése
  • A divízió jelentési kötelezettségeinek támogatása

Elvárásaink:

  • Közgazdász (pénzügy, válallkozás szakirány) és /vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

Aszalós Adrienn Ágnes - Toborzási munkatárs

Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő