www.cvonline.hu

Pénzügyi ügyintéző – Belső ellenőr

  • A hirdetés 542 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként autóipari alkatrészek illetve mezőgazdasági és építőipari termékek gyártásával foglalkozik. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary Zrt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • A Társaság belső ellenőrzési feladatainak ellátásában való résztvétel
  • A Társaság kockázatelemzésen alapuló ellenőrzi tervének összeállításában való részvétel
  • A terv szeritni ellenőrzések és célellenőrzések végrehajtásában való résztvétel
  • Tulajdonosi és hatósági szintű jelentések és elemzések készítése

Elvárásaink:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Lealább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • Közgazdasági egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Belső ellenőrzési területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Elvárt nyelvtudás Angol