www.cvonline.hu

Pénzügyi tervező és elemző

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Mi mozgatjuk a világot.

Az Otis Elevator Company a világ vezető, felvonókat, mozgólépcsőket és mozgójárdákat gyártó, szerelő és karbantartó vállalata. Egy állandó, megbízható név több, mint 160 éve.

A multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata munkatársat keres

pozícióba

Pénzügyi tervező és elemző munkatársunk a gazdasági osztály tagjaként közvetlenül a CFO-nak tartozik beszámolási kötelezettséggel. Felelős a vállalat üzleti-pénzügyi tervezési-, és elemzési területéért, ahol legfőbb feladatai a következők:

  • Vezeti és támogatja a pénzügyi-üzleti tervezés folyamatát, előrejelzéseket készít, valamint irányítja a területéhez kapcsolódó projekteket
  • Költség-, trend- és profitelemzéseket végez és készít
  • Riportokat készít az ügyvezető igazgató, az anyavállalat és a regionális központ részére
  • Irányítja és ellenőrzi a havi- és éves zárásokat, azok ütemezését, összesíti az adatokat a regionális kontrolling osztály részére
  • Biztosítja a minél erősebb pénzügyi kontroll meglétét a vállalaton belül
  • Kialakítja és felügyeli a riportolási folyamatokat, fejleszti a riportokat
  • Adatokat szolgáltat a társosztályok, illetve a felsővezetők részére
  • Aktívan részt vesz a BaaN (ERP rendszer) fejlesztésében
  • Biztosítja a SOX auditokon történő megfelelést

Képzettség/Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügy/számvitel/gazdasági)
  • Minimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi tervezésben szerzett releváns tapasztalat
  • Könyvelési ismeretek (US GAAP, magyar számvitel egyaránt)
  • Magas szintű Excel-ismeret és használat
  • Valamilyen vállalatirányítási rendszerben (SAP, BaaN) szerzett tapasztalat
  • A Hyperion-rendszer gyakorlati ismerete alapfeltétel!
  • Aktív, tárgyalási szintű, folyékony angol nyelvtudás
  • Erős analitikus képesség, problémamegoldó szemlélet

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői oklevél
  • BaaN rendszer ismeret

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális környezet és munkavégzés
  • Vonzó munkahelyi környezet és elhelyezkedés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szívesen csatlakozna az OTIS csapatához, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű, szakmai önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő