www.cvonline.hu

Pénzügyi területen diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 1046099

Feladatok:

  • Iratrendezés, lefűzés,
  • Számlák rendszerben történő rögzítése (betanítást követően),
  • Másolás, szkennelés,
  • Vállalatirányítási rendszerben és Excelben adatrögzítés,
  • Borítékolás.

Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony,
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (középszintű Excel)
  • Precizitás, monotonitás tűrés,

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet.

Előnyök:
  • vállalatirányítási rendszerben történő adatrögzítési gyakorlat.

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, bérigény megjelölésével, leveled tárgya legyen ALD-PÜADM!

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 30-35 óra Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület