www.cvonline.hu

Pénzügyi termékfelelős

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!

Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

munkatársat

országos munkavégzéssel

(Főleg Miskolc, Szolnok, Szeged, Székesfehérvár, Kecskemét, Debrecen és Budapest környékén)

Feladatok:

  • Proaktív ügyfélszerzés, az ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű, gyors és pontos tájékoztatás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok elkészítése
  • Aktív segítségnyújtás az ügyfelek számára a banki aktivitásuk fokozásában, termékhasználatuk bővítésében
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Az új kollégák mentorálása, képességtől függően vezetői feladatok ellátása
  • Szerződéskötés, hiteldossziék összeállítása
  • Napi, heti riportok készítése, háttérmunkák elvégzése

Elvárások:

  • Minimum érettségi bizonyítvány
  • Minimum 1 éves tapasztalat hasonló területen
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • Folyamatos tanulási, fejlődési készség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Üzleties megjelenés
  • Mobilitás

Előny:  Felsőfokú végzettség

Amit ajánlunk:

  • A termékcsoportok vonatkozásában szakértői szintű ismeretek elsajátításának lehetősége
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Kiemelt, teljesítményalapú bérezés
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér

Ha felkeltettük az érdeklődésed, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet fizetési igény megjelölésével együtt az alábbi email címre pénzügyi termékfelelős hivatkozással