www.cvonline.hu
Pénzügyi termékfelelős (Referenciaszám: PJ3586)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.06.
Jelentkezési határidő: 2016.02.12.
Hirdetés azonosító: 928904
lejárt

Francia multinacionális pénzintézeti partnerünkhöz keresünk diákot, az alábbi pozícióba:

Pénzügyi termékfelelős

Kecskemét, Székesfehérvár, Solymár, Budakalász

Feladatok:
- Ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
- Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű, gyors és pontos tájékoztatás
- Ügyfelek igényeinek felmérése, tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése
- Szerződéskötés, hiteldossziék összeállítása
- Napi, heti riportok készítése, háttérmunkák elvégzése

Elvárások:

- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása nappali tagozaton
- Heti 20-40 óra vállalása
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- Folyamatos tanulási, fejlődési készség
- Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
- Terhelhetőség

Előny:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- Folyamatos szakmai fejlődés
- Dinamikus csapat, multikulturális háttér

Kérlek, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.