www.cvonline.hu

Pénzügyi termékértékesítő

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Találd meg az utad az Oney-nál!

Csatlakozz egy úttörő, innovatív és virágzó vállalathoz!
Francia tulajdonú multinacionális pénzügyi szolgáltató magyarországi leányvállalata keres

munkatársat
budapesti és vidéki  munkavégzéssel.

Ha bárkit képes vagy meggyőzni arról, amiben hiszel, ha kitartó vagy és törsz előre,  ha vonz a siker és motivál a jövedelem, akkor nálunk a helyed!

Feladatok:

  • Áruházi vásárlók körében piacvezető hiteltermékek proaktív értékesítése, ügyfélkapcsolatok építése és ápolása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, testre szabott termékértékesítés,
  • Hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű, gyors és pontos tájékoztatás
  • A keresztértékesítési lehetőségek kihasználása
  • Szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna

Előny:

  • Szakirányú végzettség (bankszakmai, banki ügyintéző)
  • Tapasztalat hasonló területen végzett munkában

Amit ajánlunk:

  • Vonzó juttatási csomag, felső határ nélküli jutalék, minél többet teljesítesz, annál többet keresel
  • Folyamatos szakmai fejlődés, belső tréningek, értékesítési technikák fejlesztése, coaching
  • Dinamikus csapat, multikulturális háttér
  • Gyors előrelépési- és karrierlehetőségek

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldd magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs leveledet fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre pénzügyi termékértékesítő hivatkozással.