www.cvonline.hu

Pénzügyi termékek közvetítése

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Jó pénzügyi tanácsadónak tartod magad?

Unod már a vállalkozói létet?

Unod már, hogy nem fizetik ki a jutalékodat?

Unod már, hogy nem kapsz alapbért?

Unod már, hogy kiszámíthatatlan a jövedelmed?

Unod már, hogy a jutalékodat a fejed felett döntik el?

Unod már, hogy bármikor visszaírhatják a megkapott százalékodat?

Akkor gyere és dolgozz korrekt feltételek mellett!

Amit kapsz:

  • fix alapbért
  • előre szabályozott jutalékrendszert
  • Cafetériát, amiből Te választasz
  • 4-6-8 órás alkalmazotti jogviszonyt, ahogyan Te szeretnéd
  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • rugalmas munkaidő beosztást reggel 8 és este 20 óra kötött – se előtte, se utána!
  • oktatást elméletben és gyakorlatban
  • nagyon sok jó fej kollégát
  • kellemes munkakörülményeket
  • folyamatos segítséget a mindennapi munkában
  • folyamatos, meglévő adatbázist

Mi kell ahhoz, hogy megpályázd a pozíciót?

  • biztosítási területen diploma (bármilyen szakirány, és már a BSC is megfelel), PSZÁF hatósági vizsga (függő és független is jó), bármilyen egyéb biztosítási végzettség
  • banki területen bármilyen gazdasági, pénzügyi szakirányú diploma (és már a BSC is megfelel), PSZÁF hatósági vizsga, banki ügyintéző, pénzügy és számviteli ügyintéző, valutapénztáros, adótanácsadói, mérlegképes könyvelő, és bármilyen egyéb banki vagy pénzügyi végzettség.
  • kiváló kommunikációs képességek
  • nyitottság az emberek iránt
  • ügyfélorientáltság

A feladatot az lesz:

  • hogy megkeresd telefonon keresztül az ügyfeleket, és bemutasd nekik, hogy miért éri meg balesetbiztosítást kötni, hogy lesz biztonságban a lakásuk, vagy hogy kaphat a bankjától minél több kedvezményt az ügyfél.
  • ki kell majd számolnod, hogy mennyi az annyi, és ezt majd el is kell az ügyfeleknek küldened e-mailben.
  • később vissza is tudod őket hívni, hogy elégedettek-e.
  • a szükséges tudást elméletben és gyakorlatban is átadják Neked a csoportvezetők.

Ha szeretnéd kipróbálni magad, küldj egy önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő