www.cvonline.hu
Pénzügyi tanácsadó
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.09.28.
Jelentkezési határidő: 2015.09.30.
Hirdetés azonosító: 972593
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

Pénzügyi szolgáltatások személyre szabott értékesítése,
kapcsolat építés és kapcsolattartás az ügyfelekkel,
Meglévő ügyfélekkel való kapcsolattartás
Pénzügyi és befektetési tanácsadás,
Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, amennyiben:

Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
Jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed
Ambiciózus, pozitív személyiséggel rendelkezel
Erős értékesítési attitűd jellemez
Eredmény és minőség orientált vagy
Hajlandó vagy a folyamatos tanulásra
Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni

Amit kínálunk:

Induláskor kezdő támogatás,
Teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem,
Jó munkaköri légkör,
Magas színvonalú képzés,
Folyamatos fejlődési lehetőség,
Több szintű, átlátható és tervezhető karrierlehetőség
Hosszú távú együttműködé

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!