www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 858 napja lejárt

Biztosítási, lakástakarékpénztári, nyugdíjpénztári és hitel termékek értékesítése
Meglévő ügyfélkör gondozása.

Elvárás

Legalább középfokú végzettséged van
Nyitott vagy új technológiák alkalmazására
Jól és magabiztosan építesz kapcsolatokat
Önállóan és csapatban is megállod a helyed

Értékelt kvalitások

Felsőfokú végzettség
Hatósági vizsga

Amit nyújtunk

Versenyképes díjazás vonzó jutalom utakkal
Induláskor 6 havi kezdő támogatás
Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten)

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Szabadúszó/ Vállalkozó
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna