www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 836 napja lejárt

NÁLUNK ÚJ ÉRTELMEZÉST NYER A PÉNZÜGYI TANÁCSADÓI MUNKA!

LELKES, ÚJ ÖTLETEKRE NYITOTT  PÉNZÜGYI TANÁCSADÓKAT KERESÜNK

Téged keresünk, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettségű vagy
  • felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezel
  • jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő  képességed
  • ambiciózus, pozitív személyiséggel rendelkezel
  • erős értékesítési attitűd jellemez
  • eredmény és minőség orientált vagy
  • hajlandó vagy a folyamatos tanulásra
  • önállóan és csapatban is tudsz dolgozni

Feladatok:

  • pénzügyi szolgáltatások személyre szabott értékesítése
  • kapcsolat építés és kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • meglévő ügyfélkör gondozása
  • pénzügyi és befektetési tanácsadás

Amit kínálunk:

  • induláskor kezdő támogatás
  • teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem
  • jó munkaköri légkör
  • magas színvonalú képzés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • több szintű, átlátható és tervezhető karrierlehetőség
  • hosszú távú együttműködés

Jelentkezésedhez küld el részletes, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled, melyben fejtsd ki, hogy miért Te vagy az ideális jelölt a számunkra.

Jelentkezésedet az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő