www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 664 napja lejárt

Magyarország meghatározó, 3 X –os Business Superbrands díjas független pénzügyi közvetítő cégcsoportja jelentkezőket keres az alábbi pozíció betöltésére

Kinek ajánljuk:

  • pénzügyi tanácsadásban, pénzügyi termékek értékesítésben és pénzügyi hálózatfejlesztésben tapasztalt szakembereknek
  • akik a független pénzügyi közvetítői pozícióban látnak jövőt
  • akiknek elegük van, hogy olyan megoldásokat javasolhatnak csak, amire nincs igényük az ügyfeleiknek
  • akik komplex kiszolgálást szeretnének nyújtani ügyfeleiknek úgy is, hogy nem érthetnek minden  szakterülethez
  • akik a hosszú távú ügyfélkapcsolat-ápolásban hisznek
  • akinek nem csak üres fogadalom a folyamatos fejlődésre való igény
  • akik keresik a szakma előremutató megoldásait
  • akinek fontos a feladatmegosztás és a csapatmunka,
  • a jól felépített, működő rendszerek használata,
  • a jelentős szakmai és motivációs támogatás, és
  • hogy akár saját irodát indíthassanak

Feladatok

  • beérkező igényekre megoldási javaslatok kidolgozása
  • saját tanácsadói csoport felépítése és vezetése
  • folyamatos szakmai fejlődés a képzésrendszernek megfelelően
  • együttműködés a cég többi szakmai specialistájával
  • ügyfélközpontú, szakmai pénzügyi tanácsadás egyéni ügyfelek részére
  • szerződések és üzleti ajánlatok elkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

Amit kínálunk:

  • UFS Group által kínált teljes termékpaletta (biztosítási és banki termékek, LTP termékek, befektetési alapok, arany termékek)
  • Specialisták segítsége a nem főprofilú szakterületeken
  • XXI. századi oktatási technológia
  • innovatív értékesítés-támogatórendszerek
  • folyamatos szakmai képzés
  • teljesítményarányos bérezés
  • teljesítmény bónuszok és juttatások
  • cégen belüli karrierlehetőség
  • vállalati részvényopciós program
  • irodanyitási és irodatámogatási lehetőség

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú végzettség vagy PSZÁF-regisztráció
  • Több éves tapasztalat pénzügyi termék értékesítése és tanácsadói csoport vezetése területén
  • Aktív számítógép használat az elektronikus támogató rendszerek használatának érdekében
  • Hosszú távú, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Folyamatos fejlődési igény
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Teljesítményorientált szemléletmód

A fényképes önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk.

Jelentkezési határidő: 2015. június 4-ig

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő