www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 525 napja lejárt

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak pénzügyi területen, új ismeretekre, kihívásokra vágynak, és örömmel vesznek részt egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődésében.

Feladat:

Meglévő üzleti csoport irányítása, munkájának szervezése, ügyfélkapcsolatok koordinálása
Tanácsadók toborzása, kiválasztása, támogatása és irányítása
Akvizíciós feladatok ellátása (tárgyalás, ajánlatkészítés, szerződésírás)
Monitoring feladatok elvégzése
Biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése kiemelt ügyfelek részére, ügyfél-kapcsolattartás, ügyféltanácsadás

Elvárásaink:

Középszintű végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Tapasztalat a modern informatikai eszközökkel való munkavégzéshez
Kiváló kommunikációs- és együttműködési készség
Munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során

Előnyt jelent:

Értékesítési területen szerzett tapasztalat, gyakorlat
Főiskolai, egyetemi diploma (gazdasági, pénzügyi, műszaki terület)

Amit kínálunk:

Modern infrastruktúrájú, irodai környezet
Versenyképes jövedelem
Képzések, csapatépítő tréningek

Link megjelenítése" target="_blank">Keress ránk facebook oldalunkon is!