www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1065 napja lejárt

Pénzügyi értékesítésben dolgozol?
Az utóbbi időben elmaradtak a szakmai és anyagi sikereid?
Fiatal, lendületes és optimista csapatra vágysz?
Duna House

Pénzügyi tanácsadójaként

mindezt elérheted!

Amit kínálunk:

  • Az ország egyik meghatározó pénzügyi közvetítő hálózatán belüli karrierlehetőség
  • piacvezető ingatlan közvetítői háttér, ami minőségi ügyfélszerzésben óriási segítségedre lehet
  • kiemelt pénzintézeti kapcsolatokkal és versenyképes jutalékkal dolgozhatsz
  • Munkavégzéshez szükséges teljes irodai infrastruktúra, professzionális informatikai háttér
  • Egyedi termék akciók
  • Kiváló csapat
  • Teljesítménytől függő jövedelem
  • Szakmai karrierlehetőség

Feladatok:

  • Az ügyfeleink részére lakásfinanszírozási ajánlatok kidolgozása
  • Lakásfinanszírozás mellett egyéb pénzügyi termékek értékesítése
  • Lakástakarékpénztári szerződések megkötése egyedi díjkedvezmény mellett
  • Meglévő adatbázis feldolgozása
  • Ügyfél-elégedettség nyomon követése
  • Új ügyfelek szerzése

Elvárások:

  • Pénzügyi direktértékesítésben szerzett gyakorlat
  • Pénzügyi tanácsadói múlt előny
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Üzleties megjelenés
  • Vállalkozói jogviszony
  • MS office ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat „Pénzügyi tanácsadó” jeligére az aláábi e-mail címre.

További információért látogass el honlapunkra: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő