www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1085 napja lejárt

A németországi központú Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban 148 000 munkatársa áll közel 83 millió ügyfele rendelkezésére.
A piacvezető Allianz Hungária Zrt. már kilenc alkalommal nyerte el a Superbrands és hat alkalommal a Business Superbrands díjakat, valamint az elmúlt évek sikereit megismételve, az Allianz Hungária Call Centere már harmadik alkalommal nyerte el a GfK Hungária Piackutató Intézet Top 10 Call Center versenyében a biztosítók között a legjobbnak járó Best of Call Centers díjat.

Az Allianz Hungária Zrt. most Budapest, ás Pest megye területére keres

Pénzügyi tanácsadót.

Hiszünk abban, hogy az ügyfél érték!
Ennek szellemében az ideális tanácsadó az új, digitális világ nyújtotta körülményekhez alkalmazkodva kiaknázza a Társaságunk által biztosított innovatív eszközök és platformok nyújtotta lehetőségeket, valamint személyre szabott tanácsadást nyújt ügyfeleinek.
Úgy érhetünk el sikereket, ha ügyfeleink érdekeit szem előtt tartva és folyamatosan változó igényükhöz igazodva kínálunk megoldásokat.
Legyen a partnerünk ebben!

Feladat:

  • biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek teljes körű ismerete és értékesítése
  • meglévő és a potenciális ügyfélkör igényeinek folyamatos feltérképezése, ajánlatok készítése, ügyféltárgyalások lefolytatása
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • ügyfelek minőségi kiszolgálása
  • ügyféltanácsadás
  • szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • szakmai támogatás, rendszeres képzés és továbbképzés
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • kiemelkedő karrierlehetőségek: a legjobbaknak karrierút lehetősége
  • átlagon felüli jövedelemlehetőség, teljesítményhez kötött kiemelt juttatások
  • teljesítményalapú értékelés és elismerés
  • digitális megoldások az értékesítés, kapcsolattartás és ügyfélkiszolgálás terén
  • megbízási szerződésen alapuló együttműködés
  • rugalmas munkavégzés

Elvárásaink:

  • egyetemi / főiskolai végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga)

Előny jelent:

  • értékesítési tapasztalat előny
  • angol nyelv-ismeret előny

Ön az ideális jelölt, ha:

  • céltudatos és kitartó
  • ügyfél- és szolgáltatás központú gondolkodásmód jellemzi
  • nyitott az innovatív megoldásokra
  • kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest, és Pest megye

A pályázatokat - fényképes szakmai önéletrajzot és kísérőlevelet- az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol