www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 955 napja lejárt

pozícióra keresünk partnereket folyamatosan növekvő ügyfélállományunk magas színvonalú kiszolgálásához.

Amit kínálunk:
  • stabilitást biztosító díjazási rendszer (garantált jutalék
  • szerződéskötéskor, felkészítő jutalék a mentori időszakban)
  • támogatás a sikeres indulásban a meglévő címanyagokkal
  • folyamatos tréningek
  • további fejlődési lehetőségek
  • versenyképes megtakarítási és biztosítási szolgáltatások
Feladatok:
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • új ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • igényfelmérés és pénzügyi tervezés
  • személyre szabott pénzügyi
  • megoldások kidolgozása
Jelentkezzen, ha
  • értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • legalább középfokú végzettsége van
  • könnyen teremt kapcsolatokat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
Előnyt jelent:
  • biztosításközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF/OKJ)
  • tárgyalási technikák ismerete
  • ügyfélkezelés területén szerzett tapasztala

Várjuk pályázatát az alábbi e-mail címre!
A pályázat beérkezését követően szakértőink
segítségével tesztelheti rátermettségét!