www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1230 napja lejárt

A Groupama Garancia Biztosító ZRt. keres munkatársakat

pénzügyi tanácsadó

munkakör betöltésére Baranya megye területére.

Amit kínálunk:

  • Választható alkalmazotti , vagy  vállalkozói jogviszony
  • Tudatos hosszú távú ügyfélkezelési technológia (CRM)
  • Széles termékkínálat (kompozit+OTP bankcsoporti termékek)
  • Induló adatbázis
  • Munkavégzéshez szükséges irodai eszközök
  • Folyamatos, magas színvonalú szakmai képzések
  • Stabil, nemzetközi cégháttér

Előny:

  • biztosítási vagy pénzügyi vagy értékesítési területen szerzett szakmai tapasztalat

Fő feladatok:

  • lakossági  illetve vállalati  értékesítés  (mentor támogatásával)
  • pénzügyi szolgáltatások értékesítése (OTP Bankcsoport termékskálájával kiegészítve)
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • ügyfélkör fejlesztése

Elvárások:

  • kiemelkedő értékesítési képesség
  • min.érettségi bizonyítvány, diploma előnyt jelent
  • erkölcsi bizonyítvány
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • üzleties megjelenés
  • gyors döntési és helyzet-felismerési képesség
  • mobilitás, rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélközpontúság
  • pontos, precíz, céltudatos munkavégzés
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Pályázni :

fényképes önéletrajzzal 2014.06.04-ig a lenti e-mail címen kérjük.

Helyek Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő