www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

A QUAESTOR Pénzügyi Tanácsadó Zrt.

budapesti fiókirodájába

pénzügyi tanácsadót

keres

Feladatok:

  • Pénz- és tőkepiaci termékek értékesítése,
  • ügyfél-akvizíció,
  • meglévő ügyfelek magas színvonalon történő kiszolgálása.

Elvárások:

  • felsőfokú iskolai végzettség;
  • értékpapír-jogi vizsga;
  • legalább 1 éves banki vagy értékpapír forgalmazói területen szerzett értékesítési tapasztalat;
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség;
  • kiemelkedő értékesítési képesség;
  • eredmény- és ügyfélorientáltság;
  • számítástechnikai ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete, Internet).

Előnyök:

  • naprakész pénz- és tőkepiaci ismeretek.

Amit ajánlunk:

  • változatos, felelősségteljes munkavégzés,
  • fiatal, dinamikus csapat,
  • teljesítmény érdekeltségi fizetési rendszer.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes szakmai önéletrajzát – pozíció megjelölésével - a következő címre kérjük elküldeni:

QUAESTOR Pénzügyi Tanácsadó Zrt. – 1132 Budapest, Váci út 30.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő