www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Lépj be az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

 Főbb feladatok:

  • Biztosítási, nyugdíjpénztári, hitel és lakástakarékpénztári termékek értékesítése
  • Meglévő ügyfélkör gondozása, folyamatos kapcsolattartás
  • Új ügyfelek akvirálása, megbeszélések szervezése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Pénzügyi illetve egyéb termék/szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Vállalkozó szellemű, eredményorientált szemlélet
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Folyamatos tanulás képessége
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Számlaképesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes díjazás, vonzó jutalom utakkal
  • Induláskor kezdő támogatás 9 hónapon keresztül
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Folyamatos mentori támogatás és szakmai képzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség
  • Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten)

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő