www.cvonline.hu
Pénzügyi Tanácsadó
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2016.03.31.
Jelentkezési határidő: 2016.04.03.
Hirdetés azonosító: 1025438
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
  • Új ügyfelek akvirálása és megbeszélések szervezése
  • A társaság termékeinek közvetítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztár, lakástakarékpénztár)
  • Értékesítési célok teljesítése
  • Adminisztrációs feladatok
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Értékesítő, üzletkötő, tanácsadó múlt kifejezetten előny, de ezek hiánya nem kizáró ok,
  • Minimum középfokú végzettség, de kezdőknél a diploma megléte abszolút előny,
  • Határozott fellépés, magabiztosság, céltudatosság,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Tanulásra való nyitottság,
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására,
  • Vállalkozói szellemiség.

Amit kínálunk:
  • Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú végzettség),
  • Etikus magatartás,
  • Képesség önálló munkavégzésre,
  • Ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség.

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!