www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó

  • A hirdetés 623 napja lejárt

Ügyfélreferens

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen dolgoznak bank/biztosítási területen, és örömmel csatlakoznak egy nemzetközi vállalat dinamikus fejlődéséhez.

Feladat:

  • biztosítási, banki és lakástakarék pénztári termékek értékesítése
  • új és meglévő ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
  • irodai feladatok elvégzése

Elvárások:

  • minimum érettségi / középfokú végzettség
  • ügyfél orientált gondolkodás
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, ambiciózus személyiség
  • értékesítési tapasztalat banki / biztosítási / közigazgatási területen előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kezdési támogatás
  • modern infrastruktúrájú, irodai környezet
  • képzések, fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Nógrád
Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő