www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati-értékesítési munkatárs

Allianz Hungária Zrt.

A meglévő és új ügyfelek magas szintű kiszolgálása érdekében új munkatársakat keres

munkakörbe  Budapest, V. kerületi irodájába

Az Te  leendő feladataid:

·         Meglévő ügyfelekkel való kapcsolatta

  • Új ügyféltalálkozók megszervezése, lebonyolítása

·         Igény alapú egyedi ajánlatok készítése, szerződéskötés

·         Szerződések nyomon követése, kezelése

Amit Töled várunk el:

  • Minimum érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott, céltudatos személyiség
  • Eredményorientáltság
  • Ügyfél központúság
  • Számlaképesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

·         Főiskolai vagy Egyetemi diploma

·         Banki és/vagy értékesítési tapasztalat

·         Biztosítási értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati háttér
  • Allianz biztosító, FHB bank, Fundamenta teljes pénzügyi termékpalettája
  • Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem
  • Folyamatos szakmai továbbképzés
  • Gyakornoki program lehetőség

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a követelményeknek, fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címen várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest