www.cvonline.hu
Pénzügyi Tanácsadó
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2016.03.10.
Jelentkezési határidő: 2016.03.10.
Hirdetés azonosító: 1017860
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
  • A társaság termékeinek értékesítése
    (biztosítás, befektetés, megtakarítás, hitel, nyugdíjpénztár, lakástakarék-pénztár),
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés,
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése,
  • Értékesítési célok teljesítése,
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági szakirány),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására,
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő készség,
  • Önállóság és csapatszellem.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási rendszer,
  • Új generációs értékesítési modell,
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Átlátható, jól tervezhető karrierépítési lehetőség,
  • Tablet biztosítása a munkához (teljesítményhez kötötten),
  • Incentive utak.

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!