www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó / Hitelkártya értékesítő

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

Hipermarketekben működő pénzügyi szolgáltató pultokba

keresünk országszerte munkatársakat

feladatra.

Nem csak fiatalok jelentkezését várjuk!

Feladatok:

  • Pénzügyi szolgáltatások személyes értékesítése a hipermarket vásárlói részére
  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Keresztértékesítés a meglévő ügyfélkör számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a szakmai vezetőkkel, ügyfelekkel és termékszolgáltatókkal
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség, vagy PSZÁF hatósági vizsga
  • Számlaképesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix + teljesítményarányos jövedelem (elérhető jövedelem: 200.000-500.000 Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés
  • Állandó, nagy mennyiségű új ügyfél állomány a helyszínen
  • Teljes körű pénzügyi termékkínálat
  • Intenzív marketingtámogatás, irodai infrastruktúra
  • Széleskörű képzési, továbbképzési rendszer, szakmai támogatás

A megbízás teljesítésének ideje: Megbeszélés szerint, változó nappali időszakban.

Munkavégzés helye: Békéscsaba, Budapest, Budaörs, Debrecen, Dunaújváros, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs, Siófok, Szeged, Szekszárd, Székesfehérvár, Szombathely, Tatabánya, Vecsés, Veszprém, Zalaegerszeg

Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal, a fenti felsorolásból kiválasztott város és a pozíció megjelölésével az üzenet tárgyában, az alábbi e-mail címen.