www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó / gyakornok

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Az Allianz Hungária Zrt. pályázatot hirdet

pozícióba Budapesten és Pest megyében

 Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő, kiemelt ügyfélkörrel,
  • Aktív közreműködés az értékesítésben, a szerződések megújításában
  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Új partnerek, üzleti lehetőségek felkutatása

Elvárások:

  • Gazdasági előtanulmányok
  • Határozott, jó fellépésű, megoldást kereső személy,
  • Nyitott új ismeretek elsajátítására
  • Felhasználói szintű MS Office alkalmazások ismerete (word, excel, ppt).

Előny:

  • Értékesítői tapasztalat
  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Képzés
  • Biztosításközvetítő Hatósági Képzés vagy felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttér, piacvezető termékek
  • Hosszú távú, kiemelkedő karrierlehetőség
  • Minőségi munkáért kiemelkedő jövedelem
  • Folyamatos készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Kreatív, változatos feladatok, csapatépítő rendezvények

Pályakezdők, diákok és gyakornokok jelentkezését is szívesen fogadjuk.