www.cvonline.hu

Pénzügyi Tanácsadó, Értékesítő

  • A hirdetés 27 napja lejárt

Befektetésekkel, és Vagyonkezeléssel foglalkozó cégünk

munkakörben keres munkatársakat Pest megye, Budapest, Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Új ügyfelekkel hosszú távú partnerség megkötése, és folyamatos kapcsolattartása, tájékoztatása a Társaság  befektetési lehetőségeiről
  • Havi jelentések és statisztikák  készítése a feladatkörbe tartozó pénzügyi teljesítményről
  • Közremükődés a Társaság havi, és éves pénzügyi tervezésében

Akit Keresünk:

  • Hasonló pénzügyi területen szerzett tapasztalata van
  • Kiváló kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Jó elemző- és problémamegoldó készséggel, rendszerszemléletű gondolkodással rendelkezik

Amit kínálunk:

  • Versenyképes  jövedelem, havi bónuszok
  • Betanítás
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Változatos, önállóságot igénylő munkakör