www.cvonline.hu

Pénzügyi tanácsadó (Budafoki fiók)

  • A hirdetés 1163 napja lejárt

Az MKB Bank Zrt.

Budafoki fiókja

pénzügyi tanácsadó

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • a bank felelős képviselőjeként kapcsolatépítés, és kapcsolattartás az ügyfelekkel, az ügyfelek szakszerű, gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, tájékoztatása,
  • a részére allokált lakossági és kisvállalati ügyfélkör személyes kiszolgálása, portfolió szintű kezelése, folyamatos telefonos kapcsolattartás,
  • aktív közreműködés a meglévő ügyfelek banki aktivitásának fokozásában, termékhasználatának bővítésében, a cross selling lehetőségek és módszerek maximális kihasználásában,
  • pénzügyi és befektetési tanácsadás az allokált ügyfélkör részére, szükség szerint ajánlatok készítése, javaslatok a befektetési portfolió összetételére vonatkozóan, a befektetési termékek értékesítésének lebonyolítása,
  • aktív részvétel a fiók ügyfél-akvizíciós tevékenységében,
  • pénzkezelés /forint és deviza/,
  • háttérfeladatok elvégzése.

Elvárások:

  • a Bank értékesítési filozófiájának, értékajánlatának, módszereinek készségszintű ismerete, az azt támogató eszközök és segédletek alkalmazása és napi szintű használata,
  • a munkakör elvégzéséhez szükséges tanfolyamok sikeres elvégzése, az ott elsajátított ismeretek alkalmazása a napi munkavégzés során,
  • a munkakör ellátásához kapcsolódó szabályzatok, utasítások, körlevelek, törvényi előírások, kondíciós listák, stb. folyamatos ismerete, azok alkalmazása, előírásainak betartása,
  • a befektetési termékcsoport vonatkozásában szakértői szintű ismeretek elsajátítása,
  • középfokú/ felsőfokú végzettség,
  • legalább 2 éves szakmai gyakorlat,
  • valuta és forint pénztárosi vizsga,
  • számítástechnikai felhasználói ismeretek,
  • nyitott, ügyfélorientált gondolkodás.

Előny:

  • Jelzáloghitelezési tapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2014. május 15.

Jelentkezni lehet

az MKB Bank Zrt. honlapján, az álláslehetőségek menü kiválasztásával, vagy az alábbi e-mail címen, a tárgyban feltétlenül szíveskedjen a „pénzügyi tanácsadó/Budafoki fiók” hivatkozást megadni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő