www.cvonline.hu

Pénzügyi & Személyügyi munkatárs adminisztrációs területre

  • A hirdetés 554 napja lejárt

Feladatok:

  • A pozíció betöltése során könyvelési, számlázási, házi pénztári, payroll, pénzügyi beszámoló összeállítási, MLSZ riportálási, számviteli és likviditás kezeléssel kapcsolatos feladatokkal kell foglalkozni.
  • A pozíció betöltése során elsődleges fontosságú a magyar törvényeknek és az MLSZ által támasztott követelményeknek megfelelő korrekt, és a vállalat pénzügyeinek szempontjából ideális működés biztosítása.
  • A megfelelő jelölttel szemben elvárás a korrekt, határidőket szem előtt tartó, pontos munkavégzés, a könyvelési feladatok akkurátus elvégzése, és ez által pontos adatok szolgáltatása a pénzügyi elemzésekhez és az érintettek kontrolling rendszereihez (menedzsment, tulajdonos, MLSZ).

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Megfelelő főiskolai, vagy egyetemi diploma
  • Magabiztos angoltudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat (előny, ha hasonló területen végzett munkát)
  • Felhasználói szintű Excel, ERP és banki szoftver ismeretek

Munkavégzés hely: Budapest
Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol